Rejestracja jachtów i innych jednostek pływających

Informujemy, że w sprawach rejestracji jachtów i innych jednostek pływających o długości do 24 metrów, mieszkańcy powiatu poznańskiego proszeni są o bezpośredni kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Poznaniu przy ulicy Jackowskiego 18.

Ze względu na długotrwałą procedurę rejestracyjną, obsługa klientów odbywać się będzie w sposób następujący:
– w poniedziałki w godzinach od 9.00 do 15.30,
– od wtorku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

W celu usprawnienia obsługi Państwa wniosków, prosimy o wcześniejsze telefonicznie umówienie terminu wizyty pod numerem tel. 618410 579 lub 61 8410 750. Ponadto informujemy, iż złożenie ww. wniosków może odbyć się bez osobistej wizyty w urzędzie, tj. poprzez wniosek elektroniczny w systemie REJA24 na stronie internetowej: http://interesant.reja24.gov.pI

Opublikowano: 7 lipca 2023