Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

“Sowy na gałęzi” najdroższe

W Centrum Rehabilitacyjno – Kulturalnym w Konarzewie odbyła się kolejna aukcja obrazów wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej „Promyk” z Otusza i Konarzewa.- Do licytacji wystawiliśmy 70 obrazów autorstwa naszych podopiecznych. Wszystkie zostały sprzedane. Największym powodzeniem cieszył się obraz pt. “Sowy na gałęzi” namalowany przez Kamilę Gibką. Uzyskaliśmy za niego 600 zł. Za 470 zł poszedł też obraz “Wiejska chatka” Mateusza Patalasa – mówi Bogdan Maćkowiak, dyrektor placówki.

– Zebrane podczas aukcji pieniądze przekażemy na zakup 18-osobowego busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Jest on nam bardzo potrzebny, ponieważ uczestnicy naszych Warsztatów mieszkają w kilku gminach i codziennie ich dowozimy do naszej placówki – dodał Bogdan Maćkowiak. Aukcja w Konarzewie cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców. Poprowadzili ją aktorzy: Małgorzata i Paweł Binkowscy. Dla zebranych gości zaśpiewał  chór “Bel Canto Gminy Dopiewo”  oraz zagrała Orkiestra Dęta Gminy Dopiewo.

7“Sowy na gałęzi”

Opublikowano: 21 marca 2017