Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Weekend z sokołami i robotami

Deli Park w Rosnówku, w gminie Komorniki, to miejsce pełne zabawy i nauki. Tutaj ciekawie spędza się czas bez względu na wiek.

Każdego dnia odwiedzający mogą bawić się na placach zabaw z ośmioma ogromnymi dmuchańcami, zamkami i wieżami, chodzić 5 metrów nad ziemią pomiędzy drzewami Wielkopolskiego Parku Narodowego po jedynej w Polsce Eko-Wiosce, w ciągu kilkudziesięciu minut zwiedzić świat i zobaczyć jego najciekawsze budowle. Tych atrakcji jest wiele więcej i co tydzień w weekendy dla dzieci przygotowywane są kolejne niespodzianki.

Tym razem w sobotę, 30 lipca będą mogły dzięki wizycie “Ptasiora” i opiekunów ptaków poznać sokoły. To ogromnych rozmiarów, nadal nie do końca poznane ptaki, które będzie można pogłaskać, a nawet wziąć na ręce, ale przede wszystkim zobaczyć jak szybują nad Deli Parkiem. To niesamowite wrażenia. Sokoły i ich opiekunów będzie można spotkać w godz. od 12.00-16.00.

Natomiast w niedzielę spotkanie z… przyszłością czyli GO4Robot. Roboty zbudowane z LEGO® pokażą świat nowych technologii i pomogą zrozumieć mechanizmy natury. Będą zwierzęta i maszyny, a na warsztatach uczestnicy budować będą Wojownika walczącego na arenie. Z robotami spotkać się będzie można od godz. 12.00 do 18.00. Więcej informacji na stronie: www.delipark.pl

Opublikowano: 29 lipca 2016