Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Powiat Poznański i TVP

Jednym z ważniejszych obowiązków samorządów jest informowanie mieszkańców o podejmowanych przez siebie działaniach. Mając to na uwadze, Powiat Poznański rozpoczął pionierską w skali kraju współpracę z TVP S.A. Oddział w Poznaniu. List intencyjny w tej sprawie został podpisany 27 lutego 2014r. przez Jana Grabkowskiego, Starostę Poznańskiego i Lenę Bretes-Dorożałę, dyrektor poznańskiej TVP.

Współdziałanie ma promować aktywność Powiatu Poznańskiego, przede wszystkim jego liczne inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej i przedsiębiorczości. Na antenie nie zabraknie także wzmianek o imprezach sportowych i kulturalnych. Wspólne działania obejmować będą regularną emisję materiałów programowych, billboardów oraz rozmaitych spotów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych.

Fakt, że TVP S.A. Oddział w Poznaniu stała się wiodącym patronem telewizyjnym Powiatu,  w żaden sposób nie wpływa na jego dotychczasową współpracę z innymi środkami masowego przekazu. Wręcz przeciwnie, wartość programowa i renoma poznańskiej telewizji powinna zwiększyć zainteresowanie innych mediów aktualnościami z regionu. TVP z kolei zyska możliwość promowania się na imprezach organizowanych przez samorząd.

Powiat Poznański ma nadzieję, że dzięki tej wyjątkowej inicjatywie realizowana przez niego misja będzie miała szansę zaistnieć w szerokiej świadomości mieszkańców całej aglomeracji poznańskiej oraz województwa wielkopolskiego.

Teleskop TVP Poznań – 27 lutego 2014, godz: 22.00 (materiał zaczyna się od 9 minuty programu) – relacja z podpisania listu

Autor: Anna Kozłowska, Klementyna Witczak-Albuquerque

Redaktor: Administrator strony