Kino po sąsiedzku

Data: 21 sie 2018

Czas: 21:15

Kino po sąsiedzku w Koziegłowach

Po raz kolejny w sierpniowe wtorki Gminny Ośrodek Kultury Sokół, Kino Muza z Poznania oraz TBS Czerwonak zapraszają na Kino po Sąsiedzku. Seanse będą się rozpoczynać o godzinie 21:15, a odbędą się tradycyjnie już na parkingu TBS w Koziegłowach (przy ul. Poznańskiej).

W przypadku deszczu seanse będą przeniesione do Centrum Kultury i Rekreacji.

Więcej informacji TUTAJ

21 sierpnia godz. 21:15 Do zakochania jeden krok reż. Richard Loncraine, Wielka Brytania 2018, 100 min

Sandra po rozwodzie przeprowadza się do siostry i niespodziewanie wśród jej szalonych przyjaciół odkrywa na nowo radość życia. Twórcy filmu wyraźnie wspierają się na opinii, jaką na świecie cieszą się brytyjskie komedie romantyczne i obyczajowe. Widzowie kochają je za humor i ciepło. Za to, że wzruszają, śmieszą, a jednocześnie w sposób inteligentny i taktowny poruszają ważne społecznie tematy.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 21 sierpnia 2018