Kino Zielone Oko

Data: 12 lis 2017

Czas: 12:30

Miejsce: Centrum Kultury Przeźmierowo

Kino Zielone Oko zaprasza: “Miś Bamse i miasto złodziei”

Za sprawą przygotowywanego przez babcię miodu tytułowy miś jest najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Babcia zostaje jedna porwana, a Bamse postanawia wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwala bohaterom przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni.

Szwedzka Animacja wyświetlona zostanie w Kinie Zielone Oko w niedzielę, 12 listopada o godz. 12.30. Bilety dla dzieci kosztują 10 zł, a towarzyszący im opiekunowie mogą wejść na seans za symboliczną złotówkę. Zapraszamy do kas w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20 i bezpośrednio przed seansem), w siedzibie GOK „SEZAM” (od poniedziałku do piątku w godz. 9-15) i w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku w godz. 15-20). Sprzedaż internetową prowadzi serwis Bilety24.pl.

Informacja od Organizatora (GOK “Sezam”)

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 12 listopada 2017