Zapowiedzi Wydarzenia Relacje

Powiatowa 17 w TVP Poznań

Już w środę o godz. 18.00 na antenie TVP Poznań zaprezentowany zostanie kolejny odcinek Powiatowej 17, z którego można się dowiedzieć o najważniejszych wydarzeniach w powiecie poznańskim.

Połowa września obfitowała w wiele ciekawych imprez. Jedną z nich był Piknik Rodzinny „Bezpieczni w powiecie poznańskim”, który odbył się na terenie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 8 Komendy Miejskiej PSP w Bolechowie. Tego samego dnia w pobliskich Owińskach zorganizowano także Piknik Cysterski „Konwencjonalna 2014” oraz Piknik Świat Bajek – Podróż dziesiąta, podczas którego swoje dziesiąte urodziny świętował działający przy Wielkopolskim Związku Inwalidów Narządu Ruchu WTZ Pawełek w Owińskach. Relacje z wszystkich tych imprez będzie można zobaczyć w kolejnym odcinku Powiatowej 17. W programie także wiele innych ciekawych informacji.

Opublikowano: 23 września 2014