Wycieczka przyrodnicza z biologami

plakat Dzikiego Dziedzictwa na szlakach regionu - wycieczka przyrodnicza z biologami "Ptaki, zima, Pobiedziska" 24 listopada 2019 godz. 11
Wycieczka przyrodnicza z biologami

Kategoria: Turystyka i rekreacja

Data: 24 lis 2019

Czas: 11:00 - 15:00

Miejsce: Pobiedziska-Letnisko

Pobiedziska-Letnisko | Wycieczka przyrodnicza z biologami

Przed nami przyrodniczy spacer badawczy na północ od Pobiedzisk. Czekają nas ornitologiczne obserwacje na pograniczu jesieni i zimy. Ruszamy ze stacji kolejowej Pobiedziska Letnisko na sąsiednie łąki i stawy.

Zbiórka i dojazd:
– pociągiem – dojazd z Poznania lub Gniezna, stacja Pobiedziska Letnisko (podróż około 25 minut)
– samochodem lub rowerem – zbiórka na peronie stacji kolejowej Pobiedziska Letnisko

Trasa ok. 5 km:
– Pobiedziska Letnisko
– Pobiedziska

Dla kogo?
Dla dorosłych, rodzin z dziećmi, właścicieli czworonogów.

Prowadząca:
Emilia Sokołowska – pasjonatka ptaków, magistrantka na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu, aktywna działaczka Koła Naukowego Przyrodników UAM. Łączy pasję przyrodniczą z własnymi badaniami i popularyzacją wiedzy. O ptakach, ich piórach i zwyczajach najlepiej dowiedzieć się w terenie, podglądając je cierpliwie. Zapraszamy do wspólnego wyjścia – nie trzeba zapisów.

Materiały na spotkanie dofinansowane zostały z środków powiatu poznańskiego.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 24 listopada 2019