Teatr w Każdej Wiosce

grafika

„Dokąd teraz…” to hasło tegorocznego finału projektu Teatr w Każdej Wiosce, którego zakończenie odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia w Centrum Kultury Przeźmierowo. – Jego uczestnicy, adekwatnie do swojego wieku, w prezentowanych spektaklach odniosą się do otaczającej nas rzeczywistości: wojny toczącej się tuż za granicami Polski, poczucia zagrożenia, naszej postawy wobec przybyłych do nas uchodźców, niepewności i zagubienia w świecie wirtualnym. Spróbują znaleźć odpowiedź na pytania: co jednostka może zrobić wobec całej machiny wojennej, władzy czy grupy społecznej? Czy jesteśmy gotowi zaakceptować inność? Czy jesteśmy gotowi na przyjaźń? Jak ważni w naszym życiu są przyjaciele? Jaką postawę należy przyjąć, czym się kierować?- mówi Mariola Ryl-Krystianowska, koordynator projektu. Więcej informacji i program spektakli w załączniku.

Finał projektu Teatr w Każdej Wiosce

spektakl młodziezowyfot. Damian Nowicki