MenuMenu główne
Powiat PoznańskiPowiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego

Trzecie posiedzenie Rady

trzecie posiedzenie PRDPP

W dniu 29 sierpnia 2023 roku w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Poznaniu odbyło się trzecie posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego III kadencji w Powiecie Poznańskim połączone z posiedzeniem Komisji Promocji i Rozwoju Regionalnego. Posiedzenie wspólnie poprowadzili wicestarosta poznański Tomasz Łubiński, przewodniczący PRDPP Tomasz Skupio oraz przewodniczący Komisji Promocji Dariusz Szmyt.

Podczas spotkania poinformowano o śmierci członka PRDPP, Pana Romualda Szaja. Pamięć o zmarłym uczczono minutą ciszy. Następnie Andrzeja Och z Wydziału Promocji i Aktywności Społecznej przedstawił założenia Rocznego Programu Współpracy Powiatu Poznańskiego z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2024 z uwzględnieniem zmian, które były postulowane przez członków Rady, radnych powiatu w Poznaniu oraz Wydziały Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Punkt ten zakończył się dyskusją.

Jako nowość w Rocznym Programie Współpracy Joanna Nawrocka-Rohnka z Fundacji Leśne Dziki zaproponowała projekt fizjoterapeutycznych wizyt patronażowych. Ostatnią omawianą tego dnia sprawą były przygotowania do  VII Dnia Organizacji Pozarządowych w Powiecie Poznańskim, który planowany jest w Dworze Skrzynki.

Protokół z trzeciego posiedzenia PRDPP III kadencji

Autor: Tomasz Skupio

Redaktor: Tomasz Sikorski
Opublikowano: 29 sierpnia 2023