Targi Edukacji i Pracy

Czas: 13:00

Miejsce: Hala Widowiskowo - Sportowa OSiR Mosina

XVI Targi Edukacji i Pracy w Mosinie

Gminne Centrum Informacji w Mosinie we współpracy z Zespołem Szkół w Krośnie zaprasza Wystawców do udziału w szesnastej edycji Targów Edukacji i Pracy w Mosinie.

XVI Targi Edukacji i Pracy odbędą się  w dniu 8 marca 2022 r. w godzinach od 13.00-17.00. W tym roku zapraszamy do nowej lokalizacji! Dzięki współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mosinie, Targi odbędą się na hali sportowo- widowiskowej w Krośnie, przy ulicy Krasickiego 16, 62-050 Mosina.

Uczestnictwo w Targach jest bezpłatne.

Podczas Targów uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz osoby poszukujące pracy będą mogły uzyskać kompleksowe informacje na temat możliwości wyboru kierunku kształcenia, poruszania się po rynku pracy, doradztwa zawodowego oraz dostępnych ofert pracy, programów i szkoleń.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Targach szkoły ponadpodstawowe, które oferują bezpłatną naukę (licea ogólnokształcące, technika, szkoły branżowe), a ich głównymi odbiorcami są uczniowie klas VII i VIII szkół podstawowych. W przypadku modułu pracy zapraszamy wystawców, którzy zaprezentują aktualne oferty pracy, stażu lub praktyk.

Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Targów.

Karty zgłoszeniowe należy przesyłać na adres gci@mosina.pl  do 17 lutego 2022 r.

Szczegółowych informacji udziela Gminne Centrum Informacji: tel.: 61 8192-746, 510 197 558, gci@mosina.pl, www.gci.mosina.pl .

Liczy się kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

[źródło: Gminne Centrum Informacji w Mosinie]