Cały Poznań Ukulele

plakat kwadratowy cały poznań ukulele
Cały Poznań Ukulele

Kategoria: Rozrywka

Data: 03 wrz 2021 - 05 wrz 2021

Czas: Całodniowe

Miejsce: Poznań

plakat kwadratowy cały poznań ukulele plakat z programem cały poznań ukulele

Aloha! Piąta edycja Festiwalu Cały Poznań Ukulele to spotkanie na żywo w dniach 3-5 września 2021. Na program jak zawsze złożą się koncerty kilkudziesięciu artystów z całego świata, warsztaty gry na ukulele oraz happeningi muzyczne. Choć Festiwal obejmie cały Poznań, to głównymi miejscami wydarzeń będzie Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania oraz festiwalowy klub Muchos. Te osoby, które nie przyjadą do stolicy Wielkopolski,  będą mogły wziąć udział w transmisjach live w social mediach Festiwalu. A wszystko to całkowicie za darmo!

Artyści, którzy wystąpią podczas Cały Poznań Ukulele 2021: Taimane (Hawaje), Lucky Leles (Niemcy), Dead Mans Uke (Wielka Brytania), Ukulollo (Włochy), Bieryt/Ruciński (Polska), Nico’o (Francja/Hiszpania), Prague Ukulele Band (Czechy), David Chen (Tajwan), Ori Tahiti with Hinatea (Tahiti), A Muckrakers Cabaret (Niemcy) oraz wielu innych. Gospodarzami jak co roku jest zespół Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra Ukulele, czyli PPNOU.

Zapraszamy wszystkich na radosne i pełne uśmiechu, jak ukulele, spotkanie w Poznaniu!

Ukulele w każdym domu!

Projekt finansowany z budżetów Miasta Poznania, Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Powiatu Poznańskiego.

Redaktor: Weronika Gospodarek
Opublikowano: 3 września 2021