Bovska

kobieta z zamkniętymi oczami osłaniająca oczy przyd słońcem
Bovska

Kategoria: Rozrywka

Data: 14 lut 2020

Czas: 19:00 - 21:00

Miejsce: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las

Bovska w Suchym Lesie

BOVSKA to autorka tekstów, kompozytorka, performerka, a także ilustratorka i grafik. W Centrum Kultury spędzimy wspólnie z tą, wszechstronnie uzdolnioną artystką, wieczór walentynkowy.

Okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów 2016 r. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, Kaktus, został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 35 milionów razy. W październiku 2018 r. wydała swój trzeci studyjny album Kęsy, który, tak jak poprzednie dwa krążki, stworzyła wraz z Janem Smoczyńskim. 8.10.2019 wydała singiel Leżałam zapowiadający jej czwarty studyjny album.

Bovska od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnych wydawnictw (self-published), poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

BOVSKA
14 lutego 2020r., godz. 19.00
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
Suchy Las, ul. Szkolna 16