Brzmienie wiosny

Plakat Brzmienie wiosny-trasa koncertowa SanLuisTango Orquesta- występ orkiestry i pokaz tanga argetyńskiego, 2 czerwca, godz. 14:00, wstęp wolny
Brzmienie wiosny

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 02 cze 2019

Czas: 14:00

Miejsce: Pałac w Jankowicach

Brzmienie wiosny – tarasowy koncert

2 czerwca o godzinie 14:00 muzycy i wokaliści orkiestry SanLuisTango Orquestra wraz z parą taneczną, zabiorą mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne prosto do Argentyny.

Zespół tworzą wybitni argentyńscy instrumentaliści, śpiewacy i tancerze tanga o międzynarodowej renomie. Repertuar opiera się na na utworach najsłynniejszych kompozytorów, takich jak Anibal Troilo, Francisco Canaro, Astor Piazzola czy Osvaldo Pugliese. Podczas koncertu, usłyszymy najsłynniejsze tanga tradycyjne, nowe aranżacje oraz poznamy argentyński folklor. Usłyszymy o historii tanga, pełnego pasji i emocji oraz o tym, jak znalazło się w Polsce i dlaczego jest jedynym tańcem w parach wpisanym na listę UNESCO. Doskonali artyści, którzy mają świetny kontakt z publicznością, sprawią, że koncert zapadnie w Państwa w pamięci na długo. Prawdopodobnie dlatego Orquestra SanLuisTango będzie gościć w kraju już po raz dziesiąty.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 2 czerwca 2019