Grafika Corona Sunset

Czas: 21:00

Miejsce: Wake City

Corona SunSets Hour

W sobotę, 13 lipca, Corona SunSets Hour zaprosi na swoją wakacyjną trasę koncertową. Tego dnia zatrzyma się w najbardziej klimatycznym miejscu w Stęszewie, czyli WakeCity. Nie zabraknie wielu atrakcji, jak akrobacji na desce, letnich makijaży czy fotek z Instaxa. Specjalnie przygotowana strefa chillout oraz retro van Corony, będzie oddawać niepowtarzalny klimat wydarzenia, a to wszystko w towarzystwie schłodzonego i delikatnego smaku złotego trunku!
Najlepsze muzyczne brzemienia dostarczy gość specjalny. Na scenie wystąpi Oly., czyli Aleksandra Komsta. Koncert uzdolnionej polskiej wokalistki art-popowej, zwieńczy pełen atrakcji wieczór. Artystka pochodzi z Nałęczowa, obecnie przebywa w Poznaniu. Tworzy melancholijną muzykę o lekkim zabarwieniu elektronicznym. W 2015 roku wydała swoją pierwszą debiutancką płytę Home, z takimi utworami jak „Afterlife” czy „The Loneliest Whale On Earth” z udziałem islandzkiego wokalisty, Low Roara.
Oly. działała również z takimi artystami jak Andrzej Smolik czy Fismoll oraz grała na wielu festiwalach, w tym dla widowni Open’era, Halfwaya, Spring Breaka, Liveurope Showcase oraz podczas Europejskich Targów Muzycznych. W listopadzie ub.r. wokalistka wydała drugi album Rzeczy których nie mówię kiedy jestem dorosła z 15 utworami, wydanych w języku polskim oraz angielskim. W piosence „Zniknę zniknę” współtworzyła z Smolikiem, a w „There Is No One” z Baaschem.
Znajdź nas na Facebooku, dołącz do tego wakacyjnego wydarzenia! Team Corona zapewni moc wrażeń i atrakcji, dlatego nie może Cię zabraknąć! Dobra zabawa gwarantowana!

ZAGRA:
– Gość specjalny: Oly.
GDZIE: WakeCity, Bolesława Chrobrego, 62-060 Stęszew
KIEDY: 13.07
START: godz. 21:00
WSTĘP: darmowy

Więcej informacji o wydarzeniu:

Opublikowano: 13 lipca 2019