Igrzyska Przedszkolaków

Czas: 10:00

Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie

Dopiewskie Igrzyska Przedszkolaków

W dniach 3-4. października 2018 roku już po raz dziewiąty, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zaprasza najmłodszych mieszkańców Gminy na Dopiewskie Igrzyska Przedszkolaków “Zeuski 2018”. W tym roku rywalizować ze sobą będzie ponad 360 5-latków ze wszystkich publicznych placówek przedszkolnych gminy Dopiewo. Zmagania zostaną rozłożone na dwa dni w czasie których wystąpi po 8 placówek.  Rozpoczęcie “Zeusków” odbędzie się o godz. 10:00 zgodnie z ceremoniałem Igrzysk Olimpijskich; mali sportowcy między innymi zaśpiewają hymn, złożą przysięgę, zapalą znicz olimpijski, wciągną flagę. Dalej czekać na nich będzie 8 konkurencji w których będą musieli dać z siebie wszystko. W każdym dniu zwycięży przedszkole, które zdobędzie najwięcej punktów w klasyfikacji generalnej.
Zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania naszych małych sportowców podczas zmagań tegorocznych Igrzysk Przedszkolaków!

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 3 października 2018