Kiermasz świąteczny 1 grudnia od 10 do 14 kościół w Czerwonaku

Czas: 10:00 - 14:00

Miejsce: Kościół w Czerwonaku

Kiermasz świąteczny

Gminny Ośrodek Kultury Sokół serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w Kiermaszu Świątecznym, który odbędzie się przy Kościele w Czerwonaku ( ulica Gdyńska).
W tym roku w ramach Kiermaszu wspólnie z Zarządem Osiedla Przylesie oraz Parafią Czerwonak przewidziano wiele dodatkowych atrakcji. Dla dzieci i dorosłych zaplanowane zostały warsztaty plastyczne m.in. dzieci wykonywać będą wielką kartkę świąteczną , która zostanie wysłana do Laponii.
Oczywiście w ramach imprezy nie zabraknie lokalnych rękodzielników i osób zajmujących się sprzedażą ciekawych przedmiotów artystycznych. W tym roku do współpracy przyłączyły się Koła Gospodyń z terenu Gminy Czerwonak, a także Parafialny Zespół Caritas i Parafialne Warsztaty Artystyczne z Czerwonaka, które również zaprezentują się na specjalnie przygotowanych stoiskach.
Na koniec imprezy zaplanowano spotkanie z Mikołajem oraz wspólne zdjęcie wszystkich uczestników Kiermaszu w czapkach mikołajkowych w związku z tym zapraszamy na imprezę w odpowiednich nakryciach głowy.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 1 grudnia 2019