Event

Czas: Całodniowe

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Kino w Koziegłowach

Gminny Ośrodek Kultury Sokół oraz Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zapraszają na seanse filmowe, które odbędą się 10 lutego w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

godzina 14:00
Pszczółka Maja: Miodowe Igrzyska reż. Noel Cleary, Alexs Stadermann, animacja Niemcy,83 min, premiera 2 lutego 2018

Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka..

godzina 15:45

Plan B reż. Kinga Dębska, Polska 2018 premiera 2 luty2018

Film o miłości. Bohaterów filmu poznajemy kilkanaście dni przed Walentynkami, w chwili, gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Wnoszą w ich życie nową jakość, za sprawą przypadku, bądź zrządzenia losu. Dają nadzieję na odnalezienie prawdziwych uczuć i autentycznych więzi. W filmie zobaczymy Kingę Preis, Marcina Dorocińskiego, Edytę Olszówkę, Romę Gąsiorowską

godzina 17:45 i 20:00

Nowe oblicze Greya reż. James Foley, USA 2018, 120 min, premiera 9 luty2018

Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Szczęśliwi Christian i Ana wiodą dostatnie, pełne miłości życie. Codzienność nie zabiła w nich namiętności. Ale nad ich związek nadciągają czarne chmury. Były szef Any, Jack Hyde, który poprzysiągł zemstę, czeka na czas, w którym będzie mógł jej dokonać.

Bilety w cenie 18,00 zł normalny oraz 16,00 zł ulgowy można kupować na portalu zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl (http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/), biletyna.pl oraz przed każdym seansem.

Istnieje możliwość rezerwacji biletów indywidualnych i grupowych w CKiR Koziegłowy oraz pod numerem telefonu 511 134 716 lub mailem iza@ gok-sokol.pl

[ GOK Sokół]

Redaktor: Weronika Frąckowiak