plakat Bodo tanga

Czas: 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Koncert Bodo Tanga

“Już taki jestem zimny drań”, “Sex appeal to nasza broń kobieca”, “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, to tytuły piosenek, które znamy niemal wszyscy; to piękne i wpadające w ucho melodie… Melodie, które – o czym być może nie każdy już dziś pamięta – śpiewał przed laty Eugeniusz Bodo, a które dzisiaj potrafi zanucić każdy… W spektaklu muzycznym “BODO…tanga”, Oksana Hamerska i Radosław Elis, aktorzy Teatru Muzycznego w Poznaniu, będą nas przekonywać, że nie wszyscy mężczyźni to dranie, że kobiecy sex appeal nie musi być bronią śmiertelną, a godzina dziewiąta nie musi być jedyną, kiedy ONA i ON mogą się spotkać… Na koncert zaprasza Gminny Ośrodek Kultury Sokół 8 lutego na godzinę 19:00 do centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach. Bilety w cenie 25,00 zł można kupować w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku, w CKiR w Koziegłowach oraz na portalach bilety 24.pl i biletyna.pl.

Opublikowano: 8 lutego 2019