Koncert musicalowy

Data: 03 wrz 2021

Czas: 18:00

Miejsce: Puszczykowo

Teatr Muzyczny w Poznaniu i Powiat Poznański serdecznie zapraszają na Koncert musicalowy na lato, który odbędzie się w ramach letniej trasy koncertowej Teatru.

W repertuarze znalazły się hity pochodzące z najbardziej znanych broadwayowskich musicali, takich jak: Skrzypek na dachu, Rodzina Addamsów, Zakonnica w przebraniu czy Jekyll & Hyde.

Ta niezwykle barwna i wybuchowa mieszanka muzyczna nawiązywać będzie między innymi do stylistyki lat 80. i 90., a wzbogacona zostanie o elementy rock&rolla, country, a nawet popu oraz disco. Program spodoba się widzom w różnym wieku, nie tylko miłośnikom musicali. Gwarantujemy niezapomniane show, które skradnia Państwa serca.

Wydarzenie odbędzie się dwukrotnie: 21 sierpnia o 19:00 na Plaży Miejskiej w Luboniu (ul. Rzeczna 3) oraz 3 września o godz. 18.00 na terenie sportowo-rekreacyjnym w Puszczykowie (ul. Kościelna 7). Wstęp wolny.

Redaktor: Weronika Frąckowiak
Opublikowano: 3 września 2021