Kongres Brydżowy

Czas: Całodniowe

Miejsce: Gminny Ośrodek Sportu Suchy Las

59. Poznański Kongres Brydżowy

Wielka impreza brydżowa będzie miała miejsce w Suchym Lesie w dniach 19-23 czerwca b.r. To 59. Poznański Kongres Brydżowy, który szósty już rok z rzędu zawita do Hali Widowiskowo-Sportowej GOS. Spodziewany jest przyjazd ok. 200 czołowych par z Polski i zagranicy. Honorowy patronat nad Kongresem tradycyjnie już objął Wójt Gminy Suchy Las.

Pięciodniowa impreza, w ramach której rozegranych zostanie 7 wielkich turniejów oraz dwa mecze międzypaństwowe (z reprezentacją Bułgarii oraz Izraela) ma charakter otwarty, a więc zmierzyć swoje siły z „mistrzami” może każdy miłośnik brydża sportowego. Szczególnie zachęcamy do udziału w V Otwartych Mistrzostwach Powiatu Poznańskiego (czwartek 20 czerwca, godz. 17.15). Na zwycięzców czekają puchary, nagrody pieniężne oraz atrakcyjne upominki.

Szczegółowy program Kongresu można znaleźć na stronie: www.kongres.brydz.wlkp.pl

Na obrzeżach Hali GOS przez cały czas trwania imprezy będzie można coś zjeść, a także nabyć literaturę brydżową oraz inne akcesoria.

Wielkopolski Związek Brydża Sportowego serdecznie zaprasza!

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 19 czerwca 2019