Plakat na dzień tańca na 3 kwietnia 2020

Czas: 18:00 - 20:00

Miejsce: Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej "AKWEN" w Czerwonaku

Międzynarodowy Dzień Tańca w Akwenie

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej “AKWEN” w Czerwonaku zaprasza na niezwykłe pokazy taneczne w wykonaniu osób, które uczęszczają na zajęcia Szkoły Tańca Moniki Pyś. To wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się po raz trzeci w Czerwonaku, ma niepowtarzalny charakter. Z własnej inicjatywy mieszkańcy gminy Czerwonak, a także Murowanej Gośliny, Biedruska i Poznania zaprezentują się w wielu różnych stylach tanecznych, w pięknej oprawie. Wszyscy występujący to amatorzy, dla których taniec stał się pasją. Ich odwaga, zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie na pewno zaowocują wspaniałym widowiskiem. Mamy nadzieję, że w ten dzień będziecie z nami i przekonacie się, że nie trzeba być zawodowym tancerzem, żeby zrealizować się w takim przedsięwzięciu. Czekamy na Wasz doping!
Wstęp na pokazy jest bezpłatny.
3 kwietnia 2020 godz. 20.00
Hala Sportowa “Akwen” w Czerwonaku, ul. Leśna 6