Spektakl Teatru Tańca

Plakat Dni Gminy czerwonak, 3-9.06.2019, 7 czerwca spektakl "Ogień, ziemia, powietrze, woda"
Spektakl Teatru Tańca

Kategoria: Rozrywka

Data: 07 cze 2019

Czas: 18:00 - 19:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Ogień, ziemia, powietrze, woda – premiera spektaklu Teatru Tańca

Ogień, Ziemia, Powietrze, Woda – żywioły, które współpracują ze sobą w harmonii. Żaden z nich nie ma przewagi nad pozostałymi; nie może ich kontrolować. Zasada jest prosta: żywioły muszą współistnieć w harmonii w celu utrzymania równowagi życia. Z drugiej strony nad żywiołami trudno zapanować, bo są nieprzewidywalne. Każdy człowiek zdradza pewne tendencje przynależności do danego żywiołu dlatego też i twórcy spektaklu przydzielili każdej tancerce inny. Osobowość każdej postaci kształtowana jest przez odmienne rodzaje energii panujące w naturze. Istnieją obok siebie, a czasami się łączą. Żyją w harmonii, ale też i konfrontują, spierają. A jaki żywioł odkryje w sobie widz?

GOK Sokół zaprasza na premierę spektaklu Teatru Tańca Fleks Step Ogień, ziemia, powietrze, woda w choreografii Ewy Sobiak, która odbędzie się 7 czerwca o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie GOK Sokół w Czerwonaku oraz CKiR w Koziegłowach.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 7 czerwca 2019