Spotkanie autorskie z Joanną Jax

spotkanie autorskie z JOanną Jax 14 marca 2020 godz. 15 w gminnej bibliotece publicznej w Czerwonaku

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 14 mar 2020

Czas: 15:00 - 17:00

Miejsce: Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach

Spotkanie autorskie z Joanną Jax

Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach zaprasza na spotkanie autorskie z popularną i lubiana pisarką, Joanną Jax 14 marca 2020r o godz. 15:00. Autorka mieszka w Olsztynie i jest absolwentką Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Zadebiutowała w 2014 roku „Dziedzictwem von Becków”, które zachwyciło zarówno recenzentów, jak i czytelników. Jest autorką cykli powieści „Zemsta i Przebaczenie” -sześć tomów i trylogii „Zanim nadejdzie jutro”. Laureatka Wawrzynu — Literackiej Nagrody Warmii i Mazur za rok 2016 (nagroda czytelników).
Spotkanie odbędzie się podczas II Gminnego Spotkania Kobiet. Zapraszamy po bezpłatne wejściówki do naszych bibliotek.

Redaktor: Emilia Szulc
Opublikowano: 14 marca 2020