Urodziny Pałacu Jankowice

Czas: 11:00

Miejsce: Pałac w Jankowicach

Pierwsze urodziny Pałacu Jankowice

Przed nami radosne święto mieszkańców Gminy Tarnowo Podgórne. Pałac Jankowice zaprasza na swoje pierwsze urodziny. 12 maja atrakcje czekać będą na wszystkich.

Dla najmłodszych Wędrowny Teatr Lalek stworzy przestrzeń kreatywnego działania, a także zaprosi na plenerowy spektakl “Tuwim Julek – PARA buch FRAZY w ruch”. Emocje z pewnością rozbudzi moment ogłoszenia wyników konkursu “Pałac w bajkowych słowach”. Poznamy laureatów, autorów nagrodzonych bajek, a oprawę muzyczną zapewni występ koła śpiewaczego Tarnowskiego Centrum Senioralnego (TCS). Wnętrze pałacu rozkwitnie fotografiami z wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych realizowanych przez miniony rok. Wystawa będzie wzbogacona o prace autorstwa seniorów uczęszczających na tematyczne zajęcia realizowane w pałacu w ramach projektu TCS.

Melomanów w każdym wieku zapraszamy na koncertową ucztę w wykonaniu Tre Voci – Tenorów Nowej Generacji. Artystom towarzyszyć będzie kwintet fortepianowy, by podczas tego wyjątkowego plenerowego koncertu przenieść nas w świat muzyki operowej, musicalowej i rozrywkowej w nowym, niespotykanym wydarzeniu. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

godz. 11.00 – 14.00 Urodzinowe warsztaty teatralno – muzyczne dla dzieci

godz. 12.00 – 13.00 Plenerowy spektakl dla najmłodszych “TUWIM Julek – PARA buch FRAZY w ruch”

godz. 14.00 Ogłoszenie wyników konkursu “Pałac w bajkowych w słowach”

godz. 19.00 Koncert Tre Voci – Tenorzy Nowej Generacji