VII Smyczomarsz

Czas: 9:45

Miejsce: Kryta pływalnia Wodny Raj

VII Smyczomarsz w Swarzędzu

Pod patronatem burmistrza Mariana Szkudlarka, we współpracy ze Schroniskiem dla Zwierząt w Skałowie, Urząd Miasta i Gminy w Swarzędzu organizuje VII Smyczomarsz Swarzędzki, który odbędzie się 19 maja o godzinie 10.00.
Impreza ma na celu integrację mieszkańców, promocję właściwych postaw społecznych właścicieli psów, edukację z zakresu zachowań naszych czworołapych przyjaciół i przybliżenie oferty schroniska, m.in. możliwości i przebiegu adopcji.

Przemaszerujemy nową ścieżką pieszo-rowerową nad jeziorem Swarzędzkim trasa – około 4 km. Na mecie marszu, pod namiotem Sceny nad Jeziorem, odbędą się krótkie prelekcje specjalistów, znawców zwierząt. Tam również będzie woda dla uczestników wszelkich gatunków.

Żeby wziąć udział w marszu – prosimy wysłać nam imię i nazwisko na adres: smyczomarsz@swarzedz.pl do 10 maja (organizator będzie potwierdzał zgłoszenia od 23 kwietnia).
W mailu prosimy napisać jak wabi się Państwa czworołapy przyjaciel.
Liczymy na Państwa liczny udział i świetną zabawę!

Wszelkie pytania proszę kierować do koordynatora:
Tomasz Rybarczyk
rybarczyk.tomasz@umig.swarzedz.pl

REGULAMIN:
VII SMYCZOMARSZU w Swarzędzu

I. Cel imprezy:

1. Promocja adopcji zwierząt ze schronisk.
2. Popularyzacja zdrowego stylu życia.

II. Organizator

1. Paweł Kubiak i Tomasz Rybarczyk

III. Patronat

1. Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz, Marian Szkudlarek

IV. Termin i miejsce

1. Marsz odbędzie się 19 maja 2019 roku na terenie Swarzędza. Zbiórka uczestników o godzinie 09.45 w namiocie koło pływalni. Rozpoczęcie marszu o godzinie 10.00. Planowane zakończenie – godzina 12.00. Prelekcje będą odbywały się w namiocie koło pływalni. W namiocie znajduje się również miejsce startu.

V. Uczestnictwo

1. W marszu biorą udział właściciele wraz z psami.

VI. Przepisy

1. Podczas marszu należy stosować się do zaleceń organizatorów.
2. Pies musi iść na smyczy.
3. Każdy właściciel bierze odpowiedzialność za swojego psa. Polecamy kagańce.
4. Każdy właściciel musi zadbać o czystość po swoim psie. Organizatorzy dostarczą po 2 worki na psie kupy dla każdego uczestnika.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 19 maja 2019