Wystawa malarstwa

Obraz przedstawiający drzewo z koroną składającą sie z kolorowych pąków kwiatów
Wystawa malarstwa

Kategoria: Kultura i sztuka

Data: 24 kwi 2019 - 20 maj 2019

Czas: 16:00 - 20:00

Miejsce: Galeria w Rotudzie

Wystawa malarstwa Anny Pawlak

Anna Pawlak – malarka, ilustratorka i dekorator wnętrz. Ukończyła Wyższą Szkołę Sztuki Stosowanej w Poznaniu. Kierunek: Tkanina Artystyczna na Wydziale Malarstwa pod kierunkiem prof. Urszuli Plewki-Szmidt. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych w Warszawie m.in. w Muzeum Narodowym. Ma na swoim koncie wiele autorskich wystaw m. in w.: Galerii Sztuki Współczesnej AD-HOC „Ogrody sztuki” w 2016 r. w Warszawie, Artystycznym Domu Animacji „W Krainie Światła” 2016 r. w Warszawie, Galerii AD-HOC wystawa „Poza czasem” w 2017 r. w Warszawie. Jej obrazy znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach m.in. we Francji, w Danii, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii. Artystka obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Poza malarstwem prowadzi warsztaty plastyczne.

Na wystawie zatytułowanej „W magicznym ogrodzie”, prezentowanej od 24.04 do 20.05 w Galerii w Rotundzie w Tarnowie Podgórnym, widzowie będą mogli zobaczyć malarstwo pełne harmonii barw i światła. Artystka przez swoje prace chce uwrażliwić nas na piękno i ulotność otaczającego świata. Zachęca do zatrzymania się, wyciszenia i spojrzenia głębiej w życie, uświadomienia sobie darów jakie ze sobą niesie. Jej obrazy potrafią poruszyć odbiorcę swym głębokim przesłaniem; są bardzo subtelne, pełne niezwykłości i tajemnicy, emanują światłem i pozytywną energią. Ukazują nieskończoność i pełne magii piękno otaczającego nas świata.

Redaktor: Marcin Klichowski
Opublikowano: 24 kwietnia 2019